Ketonová dieta: Jídelníček

Ketonová dieta jídelníček

Tajemství zdraví

Máte rádi své tělo? Já rozhodně! Snažím se hledat co a jak funguje. Ráda čtu a vzdělávám se v tomto oboru. Do mých článků dávám své doporučení, zkušenosti, zajímavosti a rady. Chci se cítit co nejlépe a Vy můžete se mnou!

Mohlo by vás zajímat..

Komentářů: 4

 1. Barbora napsal:

  Nizkotucne polozky v jidelnicku jsou nesmysl, tuky jsou pri ketonove diete nejdulezitejsi zdroj energie a navic v nizkotucnych vyrobcich jsou tuky nahrazeny vetsinou cukry.

  • Tajemství zdraví napsal:

   Dobrý den, Barboro. Nízkotučné mléčné výrobky se při ketonové dietě doporučují pro rychlejší efekt. Nejdůležitější je při ní příjem bílkovin, tuky se také omezují, ačkoliv ne tolik jako cukry. Celkově je to skutečně velmi zátěžová dieta, proto se drží tak krátkou dobu.

  • Michal napsal:

   Barboro, máš pravdu. Při ketóze je naprosto zbytečné omezovat příjem tuků, naopak je žádoucí zvýšit příjem tuků, aby měl člověk dostatek energie. Ono ketoza kombinovaná s nízkoenergetickou dietou je cesta do pekla. Navíc kvalita nízkotučných potravin je vždy horší, než těch plnohodnotných.

 2. Anna napsal:

  Jedna průměrná kedlubna má cca 17g sacharidů, to je polovina doporučeného denního příjmu, který by se měl pohybovat mezi 20 – 30 g. Stejně tak je zcela nepřípustné zařadit do jídelníčku rýži, ovoce, fazole, pečivo v jakémkoliv množství…tento článej je naprostá mystifikace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *