Elektronická kniha „Babské rady: Jak zůstat fit?“

Kniha Babské rady: Jak zůstat fit zdarma!

obalka-babske_rady-small

Po omezenou dobu rozdáváme naši novou knihu zdarma! V budoucnu bude stát 149 Kč.


Naše společnost trpí desítkami civilizačních chorob. Zatímco naši předkové měli železné zdraví a tuhý kořínek, nás kosí cukrovky, alergie, obezita, nemoci zažívání, poruchy hormonálního systému, autoimunitní choroby a onemocnění, jejichž názvy znějí jako dílo šíleného jazykovědce. Zapomenuli jsme totiž na rady a recepty, které používaly naše babičky a předávaly se z generace na generaci, a zapomenuli jsme na zdravý životní styl našich dědečků.

Autorka mnoha článků o zdraví a specialistka na zdravou výživu Zita Kocourek dala dohromady staletími ověřené recepty našich předků, jak zůstat fit, štíhlí a zdraví. Posbírala ověřené návody starých bylinkářů, vybrala to nejlepší ze starých receptářů a vše doplnila o znalosti moderní medicíny.


Obsah knihy

  1. Desatero, které vás udrží štíhlé
  2. Které bylinky a potraviny nám pomohou být fit?
  3. Nejúčinnější rady, jak pečovat o pleť a vlasy
  4. Očista a detoxikace organismu přírodními prostředky
  5. Jak snadno posílit imunitu?

Speciální rady

  • Jak se v létě nepotit
  • Jak bojovat s depresí
  • Jednoduše proti nachlazení

Ukázky z knihy

babskerady1 babskerady2 babskerady3 babskerady4

Co si o knize lidé myslí?

Super rady! Chtěla bych toho ale ještě víc, chtělo by to druhý díl nebo prodloužit. Je to hodně jiné než běžné knížky o hubnutí. Některé věci jsem vlastně věděla, ale úplně nedodržovala, jiné pro mě byly úplně nové.

- Klárka U., Kladno

 

Nechejte to prosím vydat i v tištěné formě! Tohle chci v knihovničce. Je to taková knížečka, po které sáhnu a hned vím, co dělat. A ty rady na dobré spaní mi fakt pomohly.

- Marie, Olomouc


Kam zaslat knihu ZDARMA?

Máte o knihu BABSKÉ RADY: JAK ZŮSTAT FIT zájem? Stačí zadat vaši adresu a jakmile ověříme, že je skutečně vaše, dostanete plné verzi této knihy na e-mail. Získejte ji dřív, než ji zpoplatníme. :)