Anona graviola: zkušenosti z boje s rakovinou a dalšími nemocemi

anona graviola zkušenosti

Tajemství zdraví

Máte rádi své tělo? Já rozhodně! Snažím se hledat co a jak funguje. Ráda čtu a vzdělávám se v tomto oboru. Do mých článků dávám své doporučení, zkušenosti, zajímavosti a rady. Chci se cítit co nejlépe a Vy můžete se mnou!

Mohlo by vás zajímat..

Komentářů: 12

 1. Kasob Naj napsal:

  … Vyprávět, čím člověk prochází, když je postaven před fatální nemocí, by bylo asi zbytečné, ale je skutečně pravdou, že „kdo hledá, ten najde“ !! Snad o „dvanácté“ mne napadlo, co užívají přírodní kmeny, že téměř, nebo vůbec, netrpí rakovinovými nemocemi?? Po této otázce jsem v nedávné půlnoci, asi před 7 dny, „šel“ na internet… Když jsem si přečetl recenzi o Graviole, tak již(!!) třetí den dotyčná postižená zahájila, byť to zpočátku odmítala, přijímání doporučené dávky… Už mám v záloze 3. balení, protože musím (!!) nemocnou mít „vedle sebe, nikoliv chodit oplakávat náhrobní kámen“; tak jsem to dotyčné sdělil, aby si uvědomila, že jde o poslední „stéblo, kterého je možné se chytnout“ !! Přesvědčil jsem ji, Graviolu užívá… Pokud ji nebude „okolí“ zrazovat, a kdyby to byl jen efekt placeba, tak mohu potvrdit, že u postižené jde o „vysněný“ efekt, i když se samozřejmě u u ní projeví pochybnosti… Co dodat?, jsme na začátku „léčby“ výtažkem Gravioly a já dotyčné budu nosit Graviolu tak dlouho, dokud se prognóze od lékařů nezačne smát !! Její označení postižení je formou nejtěžší, ale já ji „na druhý břeh“ nepustím !!
  Milí čtenáři mých řádek: popisuji případ, kde to nemám vůbec lehké s jejími rodinnými příslušníky, dokonce jsem k partnerce nesměl jeden měsíc přijít…, navíc mi sdělila, že už ji dokonce… Ale já mám vůli i s tímto „okolím bojovat“, a to, čemu oni nevěří, bude nakonec důkazem o „malosti jejich ducha“ a vůle postavit se i tak fatální okolnosti. Osobně mohu vypovědět, že, bude-li mi i ona „pomáhat“…, překonáme prognózu a autenticky podpoříme „poslední stéblo tonoucího“, protože vidím, že dochází ke zlepšení stavu !! Takže závěrem: Už jsem se dočetl, že již dochází v některých místech k nedostatku Gravioly, kdo si to můžete dovolit, kupte si raději rezervu, a nedělám tím reklamu, vážně ne (!!), ale za cenu záchrany života milovaného člověka zde peníze nehrají roli !! Bohužel, jen tomu „okolí“ to nedochází !! Pobrali, co dotyčná v zoufalství rozdala, a nikoho z nich nenapadla myšlenka, jak to je u těch přírodních kmenů…
  Nebojte, já se ozvu, abych podal svědectví, jak nám Graviola pomohla či nikoliv. Já jí věřím… I placebo léčí, a to nemá tak skvělou recenzi…
  U4711Z/27.11.2015/1:20 hod.

  • Dana napsal:

   dobrý den,jsme dnes v podobné situaci,chceme anone také vyzkoušet,opravdu naděje umírá poslední,můžete mi odpovědět jak se dnes paní daří,děkuju

 2. Veronika napsal:

  Dobrý den, nepíši moc recenze na internet,ale pokud někdo bojujete s rakovinou,tak jako mi a hledáte cokoliv co by Vám mohlo pomoci při boji s touto nemocí, určitě začněte užívat graviolu.Tatínkovi zjistili rakovinu plic,dlouho jsem hledala cokoliv co by mu pomohlo.Nevěřila jsem moc na alternativní medicínu,ale musím říci,že mu opravdu graviola pomáhá.Tatínek hodně zhubnul,celé dny prospal a málo jedl.Po užívání gravioly se mu vrátila chut k jídlu, už během dne vydrží být i déle vzhůru a dokonce už i byl na zahradě na krátké procházce.Co je neskutečné je to,že mu lékaři snížili stádium rakoviny ze IV.stadia na III. a to ještě nezačal s chemoterapií.Věřím na to,že mu graviola opravdu pomáhá.Držím palce všem,co bojují s touto nemocí!!!!

  • Viktor napsal:

   ako je toto mozne ked cele toto okolo gravioly je výmysel obchodníkov aby ju vobec vedeli predať? ako je toto mozne?

   • Tajemství zdraví napsal:

    Dobrý den, Viktore. Dovolíme si Vám trochu oponovat. Je jasné, že vyložené zázraky žádná rostlina nedokáže. Nicméně to, že většina rostlin obsahuje látky, které jsou lidskému organismu prospěšné, věděli už naši dávní předkové a proto také byliny a plody využívali při léčbě. Ostatně jakmile se tyto látky začali lékařsky testovat, zjistili jsme, že předkové měli pravdu. Proto se také výtažky mnoha rostlin objevují v lécích a potravinových doplňcích. A graviolou je to stejné – jistě si ji nestačí vzít a ráno být zcela zdravý, ale účinné látky v ní obsažené nám prospívají a jsou nápomocné při léčbě.

 3. Romana napsal:

  Anona graviola je úžasná krom jiného i na likvidaci nepříjemných bradavic. Po jejím užívání, které musí být aspoň tři měsíce, se začnou bradavice (i mnohaleté) zmenšovat až zcela zmizí. A to i v případech, že na ně nic jiného nezabírá. Mám vyzkoušeno na sobě i na manželovi. Mohu vřele doporučit.

 4. Jarmila napsal:

  Take dobre ale ja mam zkusenost s oragnem- Jakoukoliv rakovinu porazi prave recke oregano.Nezamenovat s oreganem co mate na zahradce- Jde o produkt profesionalni- Lecba 3 mesice. Bohuzel nejde o lacinou lecbu. NA druhou stranu nema dlouhodobe vedlejsi ucinky. Jedine co vas potka je behem lecby casta ridka stolice. Bohuzel alternativni lecba neni zrovna v trendu a tak je plno desinformaci kde je zamerne potirana a zesmesnovana. Ale je jen na vas jak se kdo rozhodne.

 5. Pavel napsal:

  Nemohu jinak, než potvrdit skvělé účinky Gravioly-list z vlastní zkušenosti. Byla mi diagnostikována metastáza rakoviny krční mandle, kterou mi odoperovali spolu s ložiskem.
  Následovala chemoterapie a ozařování, po které se zdálo vše být v pořádku. Po roce od diagnózy mi byla sdělena děsivá informace, že se rakovina rozšířila do plic, kde mám mnoho mikroútvarů a 2 větší. Nezbývala jiná možnost než další chemoterapie. Od zetě jsem se dozvěděl o Graviole, kterou jsem začal ihned užívat. Po čtvrt roce mi lékařka sdělila, že se útvary zmenšují a po dalším půl roce dokonce zmizely. Nechtěla tomu věřit, svolali lékařské konzilium a lékaři opravdu potvrdili, že útvary zmizely. Na původní diagnóze přitom trvají a výsledek posledního vyšetření nemohou vysvětlit. Od první diagnózy je to již 4 roky. Stále Graviolu užívám a velmi věřím v její účinky. Pavel

 6. Martina napsal:

  Dobrý den,take sem Graviolu objednala pro tchýni nechtěji ji už léčit,že pry to nemá cenu :( má to už na více místech a i metastáze,zatim ji zabírají banální leky co se týče bolesti..Chci vyzkoušet tuto varintu určitě tim nic nezkazím,nechci sedět a jen čekat až ani to nechci napsat…Jsem zvědavá zda to aspoň nějak pomůže ještě sem ji objednala emance čaj tak snad to nebude vadit užívání s tim to čajem ..

 7. Romana napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat co z těch přípravku užíváte. A kde se to dá sehnat. Děkuji za odpověď

 8. Olga napsal:

  Dobry den moje maminka ma nador muze pouzivat graviolu kdyz bere leky dekuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *