Ostropestřec mariánský: Diskuze

Ostropestřec mariánský diskuze

Tajemství zdraví

Máte rádi své tělo? Já rozhodně! Snažím se hledat co a jak funguje. Ráda čtu a vzdělávám se v tomto oboru. Do mých článků dávám své doporučení, zkušenosti, zajímavosti a rady. Chci se cítit co nejlépe a Vy můžete se mnou!

Mohlo by vás zajímat..

Komentářů: 9

 1. Maryša napsal:

  Užívám prášek ostropestřce a objevila se mi rudá skvrnitost v obličeji, hlavně kolem očí. Na kožním mi řekli, že to je po něm a ihned vysadit. přitom potřebuji detox jater.. Co mám tedy dělat?

  • Tajemství zdraví napsal:

   Maryšo, zkuste jiný prostředek k detoxikaci. Namátkou mě napadají zelené potraviny (mladý ječmen, chlorella, spirulina), jablečný ocet, ale možná bude dobrá cesta i detoxikační dieta, taková, co se většinou dělá na jaře. Byla jste na jaterních testech? Záleží totiž také hodně na tom, zda potřebujete detox jater pocitově, nebo zda máte nějaké reálné potíže. Pokud by totiž šlo o něco většího, je lepší to řešit s lékařem

 2. Miloš Liška napsal:

  Asi mi to na tomto webu neprojde, pro lidi by to mohli udělat :-) Dlouhé roky jsem dělal pro sebe a známe přípravek z ostropestřece, který fakt měl úžasné účinky. Mám to vypozorované za 10 let. Nižší cholesterol, tlak, diabetes, jaterní testy, dokonce i nižší tlak. Mizí ekzémy, zlepšují se lupénky, alergie a astma. Při užívání je potřeba mít čisté střevo nebo alespoň užívat křemelinu nebo aktivní černé uhlí. Ostropestřec unavená játra podpoří, zregeneruje a posílí, Játra začnou ve velkém likvidovat toxiny a patogeny a o dost se nám zvýší imunita. Ta už nemusí bojovat s tolika toxiny a začne řešit problémy v těle. Takže léčí nás imunita, ostropestřec jen pomůže játrům při detoxikaci a zvýšení imunity. Jsou to namletá celá semena ostropestřece mariánského. Klidně si to lidi můžou dělat i doma, když mají čas a chuť. To ale každý nemá, tak si to může koupit, jmenuje se ostropestřecová bylinná pasta a účinkuje fakt strašně silně a má neuvěřitelné účinky. Koupit se dá na internetu pod značkou FOXYLIFE.

  • Tajemství zdraví napsal:

   Miloši, u nás Vám to projde. ;) Přínos pro naše čtenáře je přínosem pro nás. Já sama mám s výtažkem s ostropestřece z minulosti báječnou zkušenost, velmi mi pmohl. Děkujeme za sdílení Vaší zkušenosti.

 3. Lucasice napsal:

  Já trpím Gilbertovým syndromem, špatná játra, špatné jaterní testy, každopádně mi doktorka doporučila brát ostropestřec v tabletkách. Beru cca tři měsíce a cítím se lépe.

 4. Klára napsal:

  Mě se teda Ostropestřec osvědčil. V lékárně mi doporučili Ostropestřec Forte od Naturevia a musím říct, že po náročných svátcích (nezdravé a nepravidelné jídlo, cukroví, alkohol) se cítím zase líp.

  • Lucasice napsal:

   Souhlasím, taky jsem si ho znovu kupovala a dokonce se toho chytla i moje maminka a říkala, že se cítí daleko líp.

 5. Dita napsal:

  Dnes jsem si ten od Naturevia koupila, tak doufám, že mi taky pomůže, četla jsem, že pomohl už hodně lidem

 1. 11.4.2016

  […] Ostropestřec mariánský: Diskuze […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kniha ZDARMA!
Babské rady: Jak zůstat fit

obalka-babske_rady-small

Recepty našich babiček,
jak zůstat fit.

Chci knihu

Kniha ZDARMA!