Lněný olej a tvaroh: Diskuze odborníků a vaše zkušenosti

Tajemství zdraví

Máte rádi své tělo? Já rozhodně! Snažím se hledat co a jak funguje. Ráda čtu a vzdělávám se v tomto oboru. Do mých článků dávám své doporučení, zkušenosti, zajímavosti a rady. Chci se cítit co nejlépe a Vy můžete se mnou!

Mohlo by vás zajímat..

Komentářů: 5

 1. Tereza napsal:

  Lněný olej pokud je vyráběný „bez přístupu vzduchu“ musí být v lednici po otevření. Jinak je konzervován tak jak je nic se tím samozřejmě nezkazí když bude v lednici už předem ale jinak to není potřeba. Je nutné zjistit jak je olej vyráběný – nejlepší jsou přímo od výrobce objednat si – obdržet ho po výrobě a zhruba do dvou měsíců spotřebovat ;)

  • Jaroslav napsal:

   Po operaci CA prostaty mě po roce začalo PSA jít nahoru.
   Začal jsem užívat lněný olej s jogurtem. Po několika měsících PSA kleslo na 0 a už několik roků je stále 0 , protože lněný olej s jogurtem nadále užívám.
   Žádné léky v minulosti ani v současnosti neberu.

 2. jana napsal:

  ODHODLALA SEM SE A ZACALA SEM UZIVAT LNENY OLEJ, ALE MUSIM SI ZVYKNOUT
  CHUT JE HRONA, ZKUSILA SEM MALOU LZICKU JEN TAK, ALE TO NEJDE, DELAM SI JOGURT
  POMAZANKY A TED ZKUSIM SY COTTAGE, SEMINKA MAM, ALE JEDINA NEVYHODA JE ZE SE MUSI MLIT A HNED SPOTREBOVAT.
  SNAD SI ZVYKNU

 3. Honza napsal:

  Preventivně užívám lněný olej a tučný tvaroh v poměru 1:2 jednou denně již jeden rok. Olej kupuji panenský, jednodruhový, ve „zdravěnce“, zvlášť balený v tmavé lahvi ,250ml. V prodejně je skladován v lednici. Po prostudování literatury dr.Budwigové jsem začal užívat tuto směs. Po vyléčené rakovině plic jsem začal s touto prevencí,která již trvá 10 měsíců. Cítím se dobře a zase hraji oblíbený tenis. Manželka to užívá se mnou třetí měsíc. Jednou týdně přidávám do směsi rozemleté lněné semínka,také 1 díl. Do každé směsi míchám 1 lžičku šampaňskéko a nebo suchého vína na ochucení,tak jak to paní doktorka v literatuře uvedla. Semínka melu v mixéru a přidávám do směsi ,kterou jsem připravil metličkami tyčového mixéru. Semínka se nesmí mlít do zásoby. Olej je třeba uchovávat v chladničce. Doporučuji si přečíst 2 knihy od paní doktorky pro pochopení : Lněný olej -účinná pomoc proti arterioskleróze,infarktu a rakovině; Lněný olej-kuchařka a dieta, Vše od Dr.Johanny Budwigové . Nakladatelství PRAGMA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *