Léky na paměť

Léky na paměť

Tajemství zdraví

Máte rádi své tělo? Já rozhodně! Snažím se hledat co a jak funguje. Ráda čtu a vzdělávám se v tomto oboru. Do mých článků dávám své doporučení, zkušenosti, zajímavosti a rady. Chci se cítit co nejlépe a Vy můžete se mnou!

Mohlo by vás zajímat..

Komentářů: 8

 1. Marie napsal:

  nevím jestli jsou v tuhle chvíli zapotřebí léky na paměť, ale chtěla bych brát nějaké vitamíny nebo doplňky. Čeká mě teď těžké období, kdy se budu muset hodně učit a tak a tak bych ráda nějakou radu :)

  • Tajemství zdraví napsal:

   Dobrý den, Marie. Není snadné poradit takto obecně. Za sebe bych doporučila pročíst si články o vitamínech, minerálech a stopových prvcích. Uvědomit si, co Vás trápí (jste unavená? cítíte se ve stresu? máte pocit, že jste náchylná k onemocnění?) a díky tomu vytipovat, co by Vašemu tělu mohlo chybět. Obecně většina z nás potřebuje dodávat tělu hořčík v potravinových doplňcích, čistit si tělo a vylepšovat nutriční rovnováhu zelenými potravinami (chlorella, zelený ječmen, spirulina) a také nám chybí většinou některé vitamíny (B komplex, C – ty se dají doplnit potravinami lépe než např. právě hořčík). Také často potřebujeme posílit imunitu. Něco z toho může platit i pro Vás, ale nemusí. Kromě toho můžete mít i specifičtější potřeby. Sledujte, jak se cítíte, co k vám Vaše tělo vysílá a podle toho zkuste odhadnout, co potřebujete.

   • Marie napsal:

    a myslíte si že by mi tenhle doplňek mohl vyhovovat? http://www.brainmax.cz/ Četla jsem na internetu hodně dobré recenze a články, tak přemýšlím jestli si je mám pořídit nebo ne ;)

    • Tajemství zdraví napsal:

     Marie, s doplňky se to má tak, že nikdy nemůžeme říct předem, jestli nám zaberou tak, jak si představujeme. Každý z nás je svým vnitřním prostředím trochu jiný a proto také na doplňky reagujeme odlišně. Pozitivní recenze jsou určitý ukazatel, nikoliv však záruka. Dobrá zpráva ale je, že pokud doplněk nezabere a nemá vyloženě pochybný původ, tak neublíží. Proto se nebojte testovat a zkoušet. Jen nezapomínejte, že doplňků tohoto typu je mnoho, a že je skutečně z čeho vybírat. Jen tak namátkou pro inspiraci https://www.prozdravi.cz/pamet-koncentrace-30-tobolek.html nebo https://www.prozdravi.cz/fin-fosfosercaps-90-kapsli.html. Dejte nám vědět, co Vám pomohlo, budeme se těšit.

 2. Marie napsal:

  děkuji za odpověď koukala jsem se a nakonec jsem se rozhodla pro ten brainmax, prostě ho vyzkouším a uvidím jestli budu spokojená nebo ne :) ale moc děkuji :))

  • Tajemství zdraví napsal:

   Marie, nemáte zač, jestli si pak vzpomenete, dejte nám vědět, budeme zvědaví na Vaši zkušenost.

 3. Marie napsal:

  určitě si vzpomenu :) budu muset, už jsem si jej objednala, tak hned jak příjde a vyzkouším ho, tak vám sem napíšu jaká je spokojenost, doufám že budu spokojená :)

 4. Gabriela napsal:

  Prosím Vás,potrebujem niečo, čo by odbúralo pocit bolesti, trvá to už skoro rok, po užití extázy. VSETKY VYSETRENIA SU NEGATÍVNE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *