Léky na paměť

Léky na paměť

Tajemství zdraví

Máte rádi své tělo? Já rozhodně! Snažím se hledat co a jak funguje. Ráda čtu a vzdělávám se v tomto oboru. Do mých článků dávám své doporučení, zkušenosti, zajímavosti a rady. Chci se cítit co nejlépe a Vy můžete se mnou!

Mohlo by vás zajímat..

komentářů 8

 1. Marie napsal:

  nevím jestli jsou v tuhle chvíli zapotřebí léky na paměť, ale chtěla bych brát nějaké vitamíny nebo doplňky. Čeká mě teď těžké období, kdy se budu muset hodně učit a tak a tak bych ráda nějakou radu :)

  • Tajemství zdraví napsal:

   Dobrý den, Marie. Není snadné poradit takto obecně. Za sebe bych doporučila pročíst si články o vitamínech, minerálech a stopových prvcích. Uvědomit si, co Vás trápí (jste unavená? cítíte se ve stresu? máte pocit, že jste náchylná k onemocnění?) a díky tomu vytipovat, co by Vašemu tělu mohlo chybět. Obecně většina z nás potřebuje dodávat tělu hořčík v potravinových doplňcích, čistit si tělo a vylepšovat nutriční rovnováhu zelenými potravinami (chlorella, zelený ječmen, spirulina) a také nám chybí většinou některé vitamíny (B komplex, C – ty se dají doplnit potravinami lépe než např. právě hořčík). Také často potřebujeme posílit imunitu. Něco z toho může platit i pro Vás, ale nemusí. Kromě toho můžete mít i specifičtější potřeby. Sledujte, jak se cítíte, co k vám Vaše tělo vysílá a podle toho zkuste odhadnout, co potřebujete.

   • Marie napsal:

    a myslíte si že by mi tenhle doplňek mohl vyhovovat? http://www.brainmax.cz/ Četla jsem na internetu hodně dobré recenze a články, tak přemýšlím jestli si je mám pořídit nebo ne ;)

    • Tajemství zdraví napsal:

     Marie, s doplňky se to má tak, že nikdy nemůžeme říct předem, jestli nám zaberou tak, jak si představujeme. Každý z nás je svým vnitřním prostředím trochu jiný a proto také na doplňky reagujeme odlišně. Pozitivní recenze jsou určitý ukazatel, nikoliv však záruka. Dobrá zpráva ale je, že pokud doplněk nezabere a nemá vyloženě pochybný původ, tak neublíží. Proto se nebojte testovat a zkoušet. Jen nezapomínejte, že doplňků tohoto typu je mnoho, a že je skutečně z čeho vybírat. Jen tak namátkou pro inspiraci https://www.prozdravi.cz/pamet-koncentrace-30-tobolek.html nebo https://www.prozdravi.cz/fin-fosfosercaps-90-kapsli.html. Dejte nám vědět, co Vám pomohlo, budeme se těšit.

 2. Marie napsal:

  děkuji za odpověď koukala jsem se a nakonec jsem se rozhodla pro ten brainmax, prostě ho vyzkouším a uvidím jestli budu spokojená nebo ne :) ale moc děkuji :))

  • Tajemství zdraví napsal:

   Marie, nemáte zač, jestli si pak vzpomenete, dejte nám vědět, budeme zvědaví na Vaši zkušenost.

 3. Marie napsal:

  určitě si vzpomenu :) budu muset, už jsem si jej objednala, tak hned jak příjde a vyzkouším ho, tak vám sem napíšu jaká je spokojenost, doufám že budu spokojená :)

 4. Gabriela napsal:

  Prosím Vás,potrebujem niečo, čo by odbúralo pocit bolesti, trvá to už skoro rok, po užití extázy. VSETKY VYSETRENIA SU NEGATÍVNE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *