Chronický zánět dutin

Chronický zánět dutin

Tajemství zdraví

Máte rádi své tělo? Já rozhodně! Snažím se hledat co a jak funguje. Ráda čtu a vzdělávám se v tomto oboru. Do mých článků dávám své doporučení, zkušenosti, zajímavosti a rady. Chci se cítit co nejlépe a Vy můžete se mnou!

Mohlo by vás zajímat..

Komentářů: 5

 1. Dorota napsal:

  Dobrý den, na chronické záněty dutin jsem trpěla od malička a téměř pravidelně jsem musela docházet na punkci. No, strašný zážitek. Po absolvování enzymové léčby (wobenzym) se mi problémy výrazně snížily. Z hlediska inhalace mám osvědčenou levanduli a výborné je také na uvolnění dutin, když si naložíte kotníky a lokty do vody po dobu pěti minut. To se pak krásně dutiny uvolní. Pro každodenní posilování imunity, bych doporučila Rakytník (vysoký obsah vitamínu C).

 2. Evi napsal:

  Také jsem byla dlouhodoběji léčena wobenzymem a pomohlo mi to. Trpěla jsem na to přes léto, což bylo něco strašného. V zimě mě to však stále poměrně často trápí. Po celý rok užívám echinaceu, poněvadž na enzymy nemám bohužel prostředky. Snažím se také jezdit každý rok k moři, poněvadž to je na dutiny snad ten největší zázrak. Letos se mi to dokonce podařilo už dvakrát :)

 3. Saša napsal:

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat k výše uvedeným komentářům. Po jakou dobu je potřeba Wobenzym užívat, prosím? Děkuji Saša

 4. Evi napsal:

  Dobrý den Sašo, podle toho, co mi říkal lékař, to záleží na závažnosti onemocnění. Mě doporučoval půl roku, ale na to jsem neměla prostředky a tak jsem zvolila minimální doporučenou dobu užívání v oblasti chronických onemocnění a to tři měsíce.

 5. Saša napsal:

  Jj, dík moc. Já jsem taky slyšela od doktora 3 měsíce a po půl roce zase, ale nějak se mi to nezdálo :) . Snad to klapne. Tchau!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *