Breussova dieta: Zkušenosti uživatelů

breussova dieta zkušenosti

Tajemství zdraví

Máte rádi své tělo? Já rozhodně! Snažím se hledat co a jak funguje. Ráda čtu a vzdělávám se v tomto oboru. Do mých článků dávám své doporučení, zkušenosti, zajímavosti a rady. Chci se cítit co nejlépe a Vy můžete se mnou!

Mohlo by vás zajímat..

Komentářů: 4

 1. Vladimír Vítek napsal:

  Držel jsem několikrát. Poprvé mi byl inspirací pořad s ing.Dvořákem v ČT od Viliama Poltikoviče. Sám p.ing.Dvořák několikrát opakoval, že tomu prostě musíte věřit. Tak jsem uvěřil a věřil. Pořad se mi líbil, ale říkal jsem si pěkné, ale nic pro mne. Pár dní na to jsem po návštěvě lékaře a kompletních krevních testech byl lékařem informován o svém, řekněme žalostné zdravotním stavu. Krevní testy byly z hlediska jater, cholesterolu atd v podstatě katastrofální. Dalším výhledem byla a lékařem doporučena spousta např.stravovacích omezení, zákaz alkoholu atd. Jelikož jsem pořad s ing.Dvořákem viděl pár dní předtím a měl v živé paměti, řekl jsem si, když to dokázal on, dám taky. Začal jsem absolutně bez přípravy druhý den. Ano 2-4 dny jsem měl hlad, pak spíš jen chutě, denně jsem sledoval úbytky váhy, což mi velmi pomáhalo, říkal jsem si, když nic, aspoň zhubnu a počítal dny. Nejhorší byl určitě třetí týden, ještě nejste v půlce, konec daleko. Pravdou je, že tak jak pan ing.Dvořák tvrdil, že byl v klidu, jsem asi nebyl. Manželka po dietě tvrdila, že jsem byl nervóznější, no bodejť ne, když jste měsíc bez jídla. Vydržel jsem, zhubl 20kg a po dietě, tedy ihned 43.den jsem šel okamžitě na krevní testy s rozsahem jako před dietou. Výsledky obou testů mám dodnes uložené. Rozdíl absolutní. Před dietou testy zchátralého člověka, po dietě testy novorozence!!! Pan doktor a sestřička absolutně nechápali, nevěřili. Na dotaz, jak jsem toho dosáhl, jsem jim řekl o 42denní kůře. Pohoršeně a celkem důrazně mi sdělili, že to není zdravé. Tak jsem jim řekl, ať se ještě jednou podívají na testy před a po. No řeknu to takto: Takhle zmatené zdravotníky, tak rozpolcené, jsem v životě neviděl. Pro ně jsem nezdravou metodou přišel k úplnému zdraví. Tuto dietu jsem držel od té doby asi 6x, vždy dojde k redukci váhy, kterou pak postupně nabírám a beru to jako prevenci. Už bez většího nervového vypětí. Dietu 100% doporučuji POUZE lidem, kteří věří v úspěch této metody. Ale je to o vůli.

  • simona napsal:

   Pan Vitek, prosim o radu, podla Vas moze sa do kury pustit aj clovek s nizkou vahou, pre ktoreho je to asi posledna sanca – rakovina s metastazami.

 2. Pavlína napsal:

  Začala jsem kůru držet v lednu 2022, vydržela jsem jí držet 17 dni, cítila jsem se dobře, měla jsem zdravotní problém, pomohlo mi to vyřešit. Během kůry jsem se cítila dobře, dnes začínám znovu a doufám, že dojdu až do cíle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *