Bio zelený ječmen patří mezi nejoblíbenější zelené potraviny

bio zelený ječmen

Tajemství zdraví

Máte rádi své tělo? Já rozhodně! Snažím se hledat co a jak funguje. Ráda čtu a vzdělávám se v tomto oboru. Do mých článků dávám své doporučení, zkušenosti, zajímavosti a rady. Chci se cítit co nejlépe a Vy můžete se mnou!

Mohlo by vás zajímat..

Komentářů: 3

 1. Olga Leuner napsal:

  Dobrý den,
  podle mě je na tom obrázku nad nadpisem „Jak bio zelený ječmen dávkovat?“ pšenice a ne ječmen… Dále mám značné pochybnosti o způsobu pěstování mladého ječmene, jak ho zde popisujete, řekla bych, že rostliny ječmene, ze kterých se prášek vyrábí, možná skutečnou půdu nikdy neviděly. Odkud máte informace, které zde prezentujete?
  Děkuji Vám a zdravím Vás,
  Olga

  • Tajemství zdraví napsal:

   Dobrý den, Olgo.

   Obrázky, které využíváme pro své články čerpáme jako většina magazínů z databank. Můžete mít pravdu, že je to pšenice, která byla označena jako ječmen. Děkujeme Vám za upozornění, podíváme se na to.

   Informace, které zde prezentujeme máme od výrobců a z ověřených zdrojů, což neznamená, že někdy neuděláme chybu, stejně jako tyto zdroje. Co se pěstování zeleného ječmene týče, vysoce hodnocení výrobci proklamují pěstování v přírodních podmínkách. To zároveň vůbec nevylučuje, že se tuto náročnější cestu snaží někteří výrobci obejít jinou formou pěstování. Také je možné, že někteří své postupy nezveřejňují. Pokud máte jiné informace, velmi rádi bychom je zpracovali pro náš magazín.

   Pokud si najdete chvilku, neváhejte nám napsat na redakční email. Budeme se těšit.

   Za tým Tajemství zdraví
   Zuzana

 1. 11.11.2015

  […] skupiny zelených potravin patří dvě – je to bio zelený ječmen a řasa chlorella. Jejich základní odlišností od ostatních druhů potravin je, že se jedná […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *