Alkalická dieta zbaví vaše tělo překyselení a kil

alkalická dieta

Tajemství zdraví

Máte rádi své tělo? Já rozhodně! Snažím se hledat co a jak funguje. Ráda čtu a vzdělávám se v tomto oboru. Do mých článků dávám své doporučení, zkušenosti, zajímavosti a rady. Chci se cítit co nejlépe a Vy můžete se mnou!

Mohlo by vás zajímat..

Komentářů: 5

 1. Jiří Josef Fagoš napsal:

  Na stránce Co nejíst při překyselení uvádíte hned jako druhý bod ryby. Tady jako zásadotvorné uvádíte hned první ryby. Z toho vyplývá, že sami nevíte co je zdravé. Považuji proto tuto akci za komerční záležitost, která má pouze tahat lidem peníze z kapes.

 2. Tajemství zdraví napsal:

  Milý Jiří, ryby jsou zásadotvorné a proto je vhodné je jíst při překyselení. Neznamená to automaticky, že ryby jsou zdravé (i když všichni víme, že jsou) – zásadotvornost je jedna z jejich vlastností a jako taková vždy prospívá nebo škodí podle toho, jak je disponováno zažívání každého jednotlivce.

 3. Ajky napsal:

  To je jen částečná odpověď … a co tedy dotaz :

  Na stránce Co nejíst při překyselení uvádíte hned jako druhý bod ryby. Tady jako zásadotvorné uvádíte hned první ryby

  TAK … a ted dejte prosím stranou, co je zdravé, ale řeknete nám, CO JE PRAVDA??? Když na dvou stránkách uvádíte tu samou surovinu v úplně jiném vztahu, vlastně opačném :(

  • Tajemství zdraví napsal:

   Dobrý den, Ajky, prošla jsem si oba články a upřesnila je ohledně ryb a masa. Při překyselení nám neublíží krůtí a slepičí maso, hovězí filet, telecí, husí prsa, zvěřina, a ryby z chladných moří jako je treska aj. Zbytek masných výrobků a ryb je spíše kyselinotvorných.

 1. 28.11.2016

  […] Více o překyselení organismu se dočtete v alkalické dietě […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *